Zrobić ścianę!Ściany w naszych domach to niesamowite pole do popisu. Różnorodność obrazów, plakatów czy typografii jest nieograniczona. Odpowiednio dobrany plakat może zmienić nasze wnętrze diametralnie. Czy będzie to pojedynczy obraz czy cała ich grupa możemy tworzyć niezliczone ilości kombinacji i stylów.
Możemy wybierać pomiędzy abstrakcjami, tematyką wziętą prosto z natury czy  reprodukcjami znanych artystów. 
Hitem stały się  monochromatyczne, często dwukolorowe wizerunki map topograficznych słynnych miast  Europy, Świata czy naszych rodzimych miast.
Kraków, Warszawę, Gdynię czy każdy inny zakątek dziś możemy mieć w formie plakatu - mapy  wraz z uliczkami,rzekami i innymi charakterystycznymi elementami dla danego miejsca.Ja osobiście bardzo polubiłam ten szybki rodzaj zmian jaki możemy dokonać w naszych wnętrzach za pomocą kawałka papieru. 
W tej chwili jest na rynku mnóstwo małych manufaktur, które zajmują się drukiem plakatów. Nie ograniczają się tylko do własnych wzorów, ale mogą też przenieść na papier nasze pomysły, lub zamienić je nawet w obraz.


Najistotniejsze jest chyba to że kupując kilka fajnych wzorów możemy je wieszać w każdym pomieszczeniu naszych mieszkań i domów, tworząc za każdym razem nowe aranżacje.

Pozdrawiam Patti


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz