Nad jeziorem!

Rozpoczynają się wakacje, jest to okazja do wyjazdów dłuższych i tych jednodniowych.
Na taki jednodniowy wybraliśmy Jezioro Rożnowskie w malowniczych Beskidach i piękny ośrodek wypoczynkowy  Lemon Resort Spa (klik) .Kompleks niskich budynków malowniczo rozciągający się po obu stronach jeziora. Nowoczesna architektura ,  kryty basen z jacuzzi, basen zewnętrzny z barem, dwie plaże! Jedna w cieniu drzew piaszczysta, druga z leżakami przy przystani.


Budynek główny w którym mieści sie restauracja, bar, kregielnia i cały kompleks basenowy to nowoczesna architektura gdzie doskonale połączono ciepło drewna z surowością betonu.
Atrakcją kompleksu jest niewątpliwie zewnętrzny taras restauracyjny z niesamowitym widokiem na Małpią wyspę.

Restauracja z fajnym menu dostosowanym do każdego podniebienia. Miłośnicy vege również znajda coś dla siebie. Pyszne desery - szczególnie firmowy "deser Lemon"czyli beza z mrożonymi owocami - palce lizać!
Podsumowując jeśli szukacie fajnego miejsca na kilka dni odpoczynku, to szczerze polecam choć w sezonie dosyć gwarno i głośno . Dużo rodzin z małymi dziećmi bo i miejsce przystosowane dla nich - place zabaw wewnętrzny i zewnętrzny , dużo alejek gdzie mona jeździć na hulajnodze czy rowerku. Boisko do gry plażowej, wspomniana wcześniej przystań z rowerkami wodnymi, dużo miejsca do gier i zabaw
  


Jeśli wpadniecie tam nawet na jeden dzień to bardzo miło spędzicie czas  napawając się widokiem gór i pięknego jeziora spacerując  czy pływając łódką lub kajakiem. Po smacznym obiedzie możecie zwiedzić, któryś z okolicznych zamków np. w Tropsztynie, obejrzeć basztę Kowalską lub wybrać się do Domu Gotyckiego czy Miasteczka Galicyjskiego.
Polecam! Pattihome
Wpis nie jest sponsorowany!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz